Grozs

Biežāk uzdotie jautājumi

GalvenaisBiežāk uzdotie jautājumi

Apsveicam ar pirkumu un GPS pulksteni Gudrutis. Tātad, ko darīt tālāk?

 1. Izsaiņojiet un pirmo reizi pilnībā uzlādējiet bateriju.
 2. Ievietojiet mikro SIM karti. Obligāti jānoņem PIN koda aizsardzība. Pulkstenī tiek izmantoti interneta dati. Vidēji mēnesī tiek izmantoti 50 MB. 
 3. Lejupielādējiet programmu. Norādes atradīsiet uz kastītes.
 4. Reģistrācijai vajadzēs GPS pulksteņa ID, kuru var redzēt aizmugurē. Uzmanību – GPS pulksteņi ar programmu var piesaistīt tikai vienu reizi un ar vienu tālruni.
 5. Kad pievienosieties pie programmas, nospiežiet DEVICE. Ja iezvanīsies pulkstenis, tad ziniet, ka veiksmīgi esiet pievienojies programmai.
 6. Patīkamu lietošanu!

 

Galvenās GPS pulksteņa Gudrutis īpašības ir:

 1. Zvanīšanas funkcija. No pulksteņa var sazināties ar 10 programmā ievestiem tālruņa numuriem, kā arī pieņemt zvanus no šiem numuriem. Visi citi nezināmi numuri automātiski tiek bloķēti.
 2. Īsziņas un balss ziņojumi. Ar programmas palīdzību var izsūtīt uz pulksteņa ekrānu īsziņas un balss ziņojumus. No pulksteņa var atpakaļ izsūtīt balss ziņojumus.
 3. GPS koordinātes. Programmā, reālajā laikā, var redzēt kur atrodas jūsu Gudrutis. Precizitāte no 50 līdz 500 metriem ir atkarīga no konkrētājā brīdī lietotās tehnoloģijas. 
 4. SOS zvans. Nospiežot un pieturot dažas sekundes palīdzības pogu, pulkstenis automātiski zvanīs 3 norādītajiem numuriem pēc kārtas.
 5. SMS informācija. Automātiski tiek izsūta SMS īsziņa, ja pulksteni noņem no rokas vai sāk izlādēties baterija.
 6. GEO norobežojums. Programmas kartē var norādīt robežu, kuru nedrīkst pārkāpt. Pārkāpjot robežu automātiski tiek izsūtīta SMS īsziņa.
 7. GPS pulkstenis skaita soļus un visu informāciju ērti parāda programmā.

Nē. Šiem pulksteņiem var piezvanīt tikai  SeTracker programmā ievestie numuri. Adresu grāmatiņā var ievest tikai 10 numurus. Visi citi nezināmi numuri automātiski tiek bloķēti.

Mobilās aplikācijas (programmas), kas darbojas ar GPS pulksteni Gudrutis ir norādītas uz iepakojuma.

Programma darbojas ar iPhone un Android tālruņiem. Programma ir bez maksas.

Pulkstenī tiek izmantota micro SIM karte. Obligāti, pirms kartes ievietošanas, jānoņem PIN kods un aizsardzība.

Jā, PIN koda aizsardzību obligāti ir jānoņem pirms SIM kartes ievietošanu pulkstenī.

Tā notiek reti, bet, ja neizdodas piereģistrēties ar GPS pulksteni Gudrutis pie SeTracker programmas, tad obligāti sazinieties ar mums.

Svarīgi! Reģistrācijā pulksteņa ID var izmantot tikai viens lietotājs! Taču ar šo vienu lietotāju Jūs variet izmantot vairākus telefonus!